EV REPAIR GARAGE to ogólnopolska sieć serwisów specjalizujących się w obsłudze serwisowej samochodów z napędem elektrycznym.
Naszym celem jest zapewnienie Ci bezpiecznej i komfortowej podróży, abyś każdego dnia czerpał radość z jazdy Twoim autem.

Działamy od 2020 roku, a nasza sieć liczy już 12 serwisów, które świadczą usługi dla Klientów z całej Polski oraz z zagranicy. Pasja i fascynacja napędami elektrycznymi sprawiają, że chcemy być nie tylko serwisem, ale zależy nam także na poszerzaniu społeczności entuzjastów elektromobilności. Staramy się ją popularyzować i w przystępny sposób wyjaśniać, że samochody elektryczne to nie „czarna magia”.

Od kwietnia 2024 roku nasza firma dołączyła do grona członków wspierających Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności (PSNM). Naczelnym celem organizacji jest popularyzacja zeroemisyjnego transportu oraz rozwój elektromobilności. Poprzez nasze członkostwo w PSNM, chcemy angażować się w inicjatywy mające na celu popularyzację ekologicznych środków transportu oraz wspierać innowacyjne projekty i technologie związane z nową mobilnością w Polsce.