Podkładki samochodowe gumowe 4 szt Tesla 3|X|S
search
  • Podkładki samochodowe gumowe 4 szt Tesla 3|X|S
  • Podkładki samochodowe gumowe 4 szt Tesla 3|X|S

Podkładki samochodowe gumowe 4 szt Tesla 3|X|S

Jak wiemy, istnieją specjalne punkty podnośnika Tesli. Bez adaptera możesz ryzykować uszkodzenie akumulatora pojazdu podczas podniesienia go w celu obrotu opon. Podkładka pod podnośnik jest wykonana z gumy o wysokiej wytrzymałości. Jednoczęściowe formowanie jest solidne i trwałe, stabilne i niezawodne. Pasuje do punktów podnośnika, nie ślizga się. dzięki czemu ochroni Twój akumulator i podwozie.
89,00 zł
Brutto
Ilość

Czas wysyłki: następnego dnia roboczego
Zapytaj o produkt. Zadzwoń lub napisz do nas
14 dni na zwrot produktu

Podkładki samochodowe gumowe 4 szt Tesla 3|X|S

▲ Wytrzymały i trwały materiał

Podkładka pod podnośnik jest wykonana z gumy o wysokiej wytrzymałości. Jednoczęściowe formowanie jest solidne i trwałe, stabilne i niezawodne. Pasuje do punktów podnośnika, nie ślizga się. dzięki czemu ochroni Twój akumulator i podwozie.

▲ Idealnie chroni akumulator i lakier

Górna powierzchnia każdej podkładki pod podnośnik jest wyposażona w gumową podkładkę, która zapewnia doskonałą ochronę lakieru i zapobiega uszkodzeniu bocznych spódnic i baterii.

▲ Łatwy w użyciu

Włóż podkładkę adaptera do otworu punktowego podnośnika pojazdu i pozycjonowanie podnośnika bezpośrednio pod nim, po prostu upewnij się, że gniazdo jest wyśrodkowane na podkładce adaptera.

▲ Nakładka gumowa ma na górze słupek 25 mm.

Kolumna podpierająca pozycjonuje narzędzie dokładnie w środku pozycji podnośnika, dzięki czemu akumulator samochodowy lub podwozie mogą być chronione przed uszkodzeniem i ochroną.

 Maksymalne obciążenie i rozmiar

Podkładka podnośnika może wytrzymać do 3 t wagi, nie martw się o zgniecenie podczas używania; rozmiar: średnica 7,5 cm / 2,95 cala, wysokość 5 cm.

▲ Miłośnicy samochodów zawsze napotkają sytuacje, w których muszą podnieść samochód.

Gdy podnośnik oddziałuje na karoserię, może pozostawić nieestetyczne zarysowania lub nawet wgniecenia. Twój samochód zostanie uszkodzony i gorszy, gdyż tworzy się rdza. Jak rozwiązać ten problem? Mamy dla Ciebie przydatną metodę. Jeśli podniesiesz samochód gumową wyściółką, samochód nie zostanie uszkodzony.

 Materiał

stabilna gumowa struktura pasuje do większości pojazdów, takich jak samochody i motocykle, zapewnia lepszą amortyzację i odporność na nacisk. Miękka gumowa powierzchnia, która nie rysuje lakierowanych lub powlekanych części ramy.

▲ Należy porównać rozmiar i upewnić się, że pasuje do Twojego pojazdu. Dotyczy to pojazdów z serii 3 / X / S / Y i podstawowego wyposażenia w warsztacie mechanicznym.

▲ Szyny ramowe i szwy zaciskowe skutecznie zapobiegają złamaniu i wyginaniu podczas podnoszenia kabiny.

▲ Wyprodukowany przez profesjonalnych producentów z gwarancją jakości.

Produkt nie pasuje do Tesli Model Y SR (RWD) po 2022 z produkcji GIGAFACTORY BERLIN

▲ Rozmiar

rozmiar dolny: dolna średnica * dolna wysokość = 77 * 47 mm
rozmiar górny = 24 * 23 mm
waga = 156 g

EV PODKŁADKI GUMOWE

Opis

Materiał
Guma
Udźwig
3000 kg